facebook veznematik twitter veznematik instagram veznematik google+ veznematik

 

 

Voip Hizmetleri

 

VOİP KONTÖRLÜ TELEFON


Artık Tüm Dünya Telefon Görüşmelerini İnternetten Yapıyor. Evinizde,ofisinizde, işyerinizde mevcut internetiniz üzerinden yapacağınız telefon görüşmelerinizin en az %50 daha tasarruflu ve ucuz olduğunu biliyormusunuz..

 

Neden VOİP

Bakkallar,marketler,büfeler,cep telefonu satış noktaları,internet cafeler,ptt şubeleri ve fatura işlem noktaları gibi birçok işletmelerde kullanılan ve tamamen internet üzerinden yapılan ucuz telefon görüşme,görüştürme servisidir.

 

VOİP Avantaj

Kontörlü telefon sistemi tamamen internet üzerinden olduğu için hem işletme sahibi için ciddi kazanç hem de müşteriler için ucuz konuşma noktasıdır. İnternet baglantısı olan her işyerinde VOİP sistemini kullanarak ek gelir kazanabilirsiniz.

 

Kolay Kurulum

VOİP kurulumu kolay olması sebebiyle telefon ettiğinizde kaydınızı alarak cihazınızı kurarak aynı gün kargoya verip aldığınızda sadece internete takmanız yeterlidir.


 
   

Konuşturma Maliyeti Çok Ucuz

VOİP sistemimiz konsept şube paketlerimiz için geçerlidir. Seçtiğiniz şube paketine göre kabin, cihaz ve  telefon  sayıları değişmektedir. ucuz maliyet ile bol kazanç elde edebilirsiniz.
 

% 300 Kazanç

Satış fiyatlarınızı kendiniz ayarlayabildiğiniz için dolayısıyla da kazanç oranınızı da kendiniz ayarlayabilir, kazancınızı %100 ,%200, %300 gibi kendiniz belirleyebilirsiniz.
 

VOİP Programı

VOİP sistemimiz kullanımı kolay web üzerinden her zaman ve her yerden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek takip edebilirsiniz.
   

Mobil Uyumlu VOİP

Mobil uyumlu VOİP programımızı gerek bilgisayarınızdan gerek tablet veya gerek akıllı telefonlarınızdan bile ücretlendirmeleri takip edebilir,hesap kesebilirsiniz.
 

7/24 Teknik Destek

VOİP müşterilerimize her zaman gerek telefon ile gerek  whatsapp üzerinden 7/24 teknik destek vermekteyiz.