facebook veznematik twitter veznematik instagram veznematik google+ veznematik

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

sss

Fatura Ödeme Merkezi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekmektedir?

Bayi olabilmeniz için öncelikle web sitemizde yer alan formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuzun elimize geçmesinin ardından yetkililerimiz sizinle iletişime geçerek size detaylı bilgiler verecek ve daha sonraki sürecin sağlıklı olarak gerçekleşebilmesi için gerekli yönlendirmeler yapacaklardır.

Bayilik Aday Sürecimi Nasıl Başlatabilirim?

Bayilik adaylık sürecini online olarak sağladığımız formu doldurarak başlatabilirsiniz. Bu formdaki bilgiler elimize geçtikten sonra geri kalan süreçlerin detayları hakkında size adım adım bilgi verilecek ve yönlendirileceksiniz.

Şubenin Açılması İ̇çin Tahmini Süre Ne Kadardır?

Türkiye’de bulunduğunuz yer ve malzemelerin mevcut stok durumları ve yetkililerimizin işyüküne bağlı olmakla beraber bütün işlemlerin tamamlanması yaklaşık 15 günlük bir süreç almaktadır. Bu süre boyunca bayi koordinatörümüz sizin işlemlerinizin hızlandırılması konusunda size destek vermektedir.

Bulunduğum Bölge  Bayilik İçin Uygunmu Nasıl Öğrenebilirim?

VezneMatik bayilikleri her gün çığ gibi büyümektedir. Şu an için hangi bölgelerin konsept için uygun olduğunu öğrenmek için merkezimizi aramanız gerekmektedir. Ayrıca
VezneMatik  en uygun yer ve konumu bulmanız konusunda size danışmanlık hizmeti de vermektedir. Çok yakında hizmete girecek yeni uygulamamızla, Türkiye’de belirlediğimiz bayilik noktalarını görebilecek ve isterseniz seçtiğiniz noktayı belirli bir süre içerisinde bayilik işlemlerinizi tamamlamanız koşulu ile rezerv edebileceksiniz.

Yakın Bölgelerde Bayilik Verilmesi Söz Konusu Olur Mu?

Genel ilke olarak kurumumuz belirlenmiş bölgelerde tek yetkili bayi olması ilkesi ile hareket etmektedir. Bayilik için belirlenmiş bölgeler, coğrafi özellikler, mevcut nüfus ve müşteri potansiyeline bağlı olarak belirlenmekte ve bayilerimizin maksimum kârlılığını sağlayacak şekilde verilmektedir. Ancak bölgede 2500 hane veya işyeri rakamının geçilmesi durumunda ikinci bayilik ihtimali doğmaktadır. Ancak burada da öncelik bölgede faaliyet gösteren bayimizindir. Bu durumda bulunduğunuz bölgeye sizin dışınızda bayilik verilmemiş olacaktır.

Bölge Bayiliği Gibi Özel Bayilikler Veriyor Musunuz?

Mevcut konspetimizde bölge bayiliği verilmektedir. Bütün bayilerimiz VezneMatik merkezine bağlı olarak faaliyet göstermekte ve merkeze karşı sorumluluk taşımaktadır.

Bir Kişinin Açabileceği Bayilik İle İlgili Bir Kısıtlama Var Mıdır?

Bayilik üst sınırı ile ilgili bir kısıtlamamız yoktur. Bayilerimiz, belirlenmiş kural ve işleyişe uygun olarak birden fazla bayilik için başvuru yapabilir ve şartlarının uyması durumunda da çok sayıda işyeri açabilirler.

VezneMatik’in Diğer Firmalardan Farklılığı Nedir?

VezneMatik  sektöründe öncü bir kuruluş olup hem teknolojik altyapısı hem de kurumsal özellikleri ile bayilerine yasal çözüm ortağı ile maksimum kâr ve müşterilerine bütünleşik hizmet anlayışı ile rahatlık sağlama çabası içerisindedir. Bu konuda sürekli yeni fikirler üretilmekte ve daha önce mümkün olmayan hizmetler kullanıma açılmaktadır. fatura işlemleri, abonelikler, sigorta, turizm, e-ticaret, vb. biribirinden farklı görünen ve her birisi büyük yatırımlar gerektiren birçok iş türü,
VezneMatik  çözük ortaklarıyla sağladığı yaratıcı fikirler, bilgi işlem teknolojisi ve özel şekilde tasarlanmış kurumsal yapısı ile mümkün hale gelmektedir. Bütün ekiplerimiz müşterilerimize  yeni iş kanalları açmak, karlılığını arttırmak ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak üzere yeni fikirler ve teknolojiler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

Mevcut Bir İşyerim Var,  Hizmetlerini De Buradan Verebilir Miyim?

Halen başka bir iş için hizmet veren işyerlerinin VezneMatik alabilmesi için, VezneMatik standartlarınca belirlenmiş özellikleri taşımaları gerekir. Ancak ilke olarak bu tarz projeler VezneMatik tarafından desteklenmektedir. Bu konudaki detaylı çalışmalar için bayi temsilcileri ile irtibata geçilmesi faydalı olacaktır.