facebook veznematik twitter veznematik instagram veznematik google+ veznematik

 

 


Tüm Hizmetler
FATURA İŞLEM MERKEZİ  Fatura İşlemleri Konsept Kurulumu İşlem Güvenli ve Destek

 

Konsept üzerinden sunulan tüm hizmetleri online yapabilirsiniz.Müşterilerinize  ister nakit isterse kredi kartıyla işlem imkanı sağlayabilirsiniz.

   Sistem alt yapısı olarak yasal lisanslı firmanın sistemi ile gerçekleşir ve altyapısını kullanmaktadır.   Konsept kurulumumuz, satın alma işlemlerinizin tamamlanmasının hemen ardından başlar ve 15 iş günü içinde gerçekleşir.   Veri trafiği 128 Bit SSL standartlarındadır. Güncelleme veya bakım ücreti yoktur.

 
   
fatura ödeme hizmeti
   
   
   
   
FATURA İŞLEM HİZMETİ
para transfer hizmeti
   
   
   
AVANTAJLAR
tl yükleme hizmeti
   
   
   
   
   
TL Yükleme Hizmeti
kredi kartı ödeme hizmeti
   
   
   
Web Tasarım hizmeti
Fatura ödemeleri  ve lisans işlemleri, anlaşmalı olduğumuz lisanslı firma  tarafından sağlanır.İşlemleri onlie olarak gerçekleşmektedir. Fatura ödemelerinizi günün her saatinde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.
Anlaşmalı olduğumuz lisanslı firma Sistem dahilinde olan MTV, Trafik Ceza, Bağkur, Orıflame, Pronet, SGK,Taksit ve İcra ödeme imkanı bayiye verilen hizmet avantajlarındandır.


"Tl Yükleme" menüsünden faturasız hat yükleme işlemlerinizi tüm GSM operatörleri için çok daha kolay, zahmetsiz ve güvenli hale getirmek için 7/24 hizmetinizde. Ayrıca parça, paket, ses ve sms gibi kampanyalı yükleme işlemlerinide yapabilirsiniz. Konsept müşterimiz müşterilerine Web site&tarasım pazarlaması ve satışı yapabilir. Bayimize bu hizmeti firmamız tarafından sağlanacaktır. Verilen hizmet ücretlendirmesi istenilen tasarıma göre anlık olarak fiyatlandırılcak ve bayiye prim yansıtılacaktır.
voip telefon hizmeti
   
   
   
Voip Telefon Hizmeti
indirimli elektrik satış
   
   
   
   
İndirimli Elektrik Satışı
abonelik hizmeti
   
   
   
   
Abonelik Hizmetleri
e-ticaret
   
   
   
   
E-Ticaret Hizmeti
Voip, Voice Over Internet Protocol’ün kısaltmasıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi internet üzerinden ses görüşmesi diyebiliriz. Voip hizmeti ile müşterilerinize yurtiçi ve yurtdışı ucuz görüşme yaptırabilir ve Sn. bazlı düşük Ses Birim fiyatımızla yüksek kâr edinebilirsiniz. Elektrik Piyasası Serbest
Tüketici Yönetmeliği’ne göre, aylık ortalama elektrik tüketim bedeli 82 TL ve üzerinde olan herkes “serbest tüketici” statüsüne girer. Serbest tüketiciler, istediği tedarikçiden elektrik satın alma özgürlüğüne sahiptir

Hizmet yelpazemizden biri olan abonelik hizmetleri çerçevesinde Turknet, D-smart, Süperonline, Doping, Digitürk, abonelik başvuruları yapabilirsiniz. Her yapılan başvurunun sonuçlanması akabinde seçilen hizmet ve kampanya durumuna göre abonelik başına yüksek kâr elde edebilirsiniz. "vitrindenal.com"  hizmetimiz 
13 yıllık e-ticaret tecrübesinin gücüyle, yüzlerce markayı ve on binlerce ürünü en hızlı ve güvenilir şekilde sizlere ulaştırarak, profesyonel bir hizmet vermektedir. İstediğiniz ürünü en uygun fiyat bulabilirsiniz.