facebook veznematik twitter veznematik instagram veznematik google+ veznematik

 

 

Firmamız

VezneMatik; Türkiye’de online fatura işlem merkezi konsept uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren VezneMatik, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.


VezneMatik ;Fatura tahsilat sistemleri kavram aşamasından başlayan TL yükeleme, Tüm kurum kuruluş ve özel firmaların fatura yatırma , Sigorta İşlemleri, Sanal Pos hizmetleri, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri gibi  hayatın tüm yaşamını kapsamaktadır. VezneMatik ; Online fatura işlem merkezi alanında geliştirdiği projelerde hem fatura yatırma  hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura işlem projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine değer sağlanmaktadır.


VezneMatik; Yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.
VezneMatik ; Ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti VezneMatik olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz.

Veznematik merkezimiz hakkında

VİZYONUMUZ

VezneMatik; Fatura işlem merkezi konseptleri alanında Türkiye’de lider, uzman ve müşterinin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır. Bu uğurda elinden gelen tüm imkân ve çalışmalarını ara vermeden 7/24 çalışarak siz değerli müşteri ve bayilerimize sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

• Fatura işlem merkezi isteyen müşterinin zaman, sıra beklemeden yardımcı olmak
• Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
• Yapılan işler kaliteli, sistemli ve bilimsel şekilde gerçekleştirilir.
• İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık firmamızın temel ilkelerindendir

KALİTE POLİTİKAMIZ

VezneMatik; Tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

KURUMSAL TAAHÜTLERİMİZ

VezneMatik kurumsal taahütleri:

1. Açtığımız her Fatura işlem merkezi noktalarında , Anlaşmalı olduğumuz lisanslı firmanın hizmetlerinin sunulması
2. Müşterilerimize anında ve hemen işleminin yapılması.
3. Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamak.
4. Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurulması.
5. Müşterilerimizin sürekli bir adım önde olmalarını sağlayacak araştırma – geliştirme ve yenilik faaliyetlerinin sürdürülmesi.
6. En etkin ve ekonomik çözümleri üretmek için teknik ve işletme bilgi birikimimizin müşterilerimize sunulması.

AMACIMIZ

VezneMatik ; Müşterilerine en uygun sermaye ile iş imkanı sunma ve markalaşma bizim asıl amacımızdır. Piyasada var olan haksız olarak işlem merkezi faliyetleri içinde bulunan ve fatura yatırma  merkezi bayiliği açmak ve kazanç elde etmek isteyen siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmektir. Fatura bayiliği veya işlem noktası olarak faaliyet göstermek isteyen müşterilerimizin firmamızdan bayilik alması yada almaması önem arz edilmez, önemli olan müşterilerimizin bu hususda temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alınması ödenmle rica olur ki bu sayade seffaf ve bayilik alırken dikkat edilmesi gerekn ince hususları bilinmesini sağlamaktır.