facebook veznematik twitter veznematik instagram veznematik google+ veznematik

 

 

 

 

VEZNE MATİK BÖLGE TEMSİLCİLİĞİVEZNEMATİK, Gold Bayileri Türkiye’nin her il ve ilçesine kurularak o bölgelerde ikamet eden girişimciler tarafından yönetilmektedir. VEZNEMATİK Temsilcileri konsept ürünlerini ve hizmetlerini VEZNEMATİK’ den tedarik ederler ve bölgelerindeki bayi adaylarına sunarlar. Yapılan satışlarından  prim alırlar.

 

Bölge temsilciliği nasıl kurulur?

VEZNEMATİK Bölge temsilciliğini kurmak çok kolay, Bölge temsilciliği için istenilen evrakları ve GOLD bayilik paketini tercih etmiş  bireysel ve kurumsal bayi adaylarımız sahip olabilir. Yapmanız gereken tek şey başvurunuzu yapmak. Başvurunuzu yaptıktan sonra danışmanlarımız siz değerli iş ortaklarımızla iletişime geçecek ve sizi yönlendireceklerdir. İhtiyacınız olan her türlü desteği VEZNEMATİK ödeme hizmetleri tarafından başarılı olabilmeniz için tarafınıza sağlamaktadır.

   

Kimler VEZNEMATİK bölge temsilcilisi olabilir?

VEZNEMATİK bölge temsiliğinine sahip olabilmek için istenilen evrakları ve GOLD bayilik paketimizi tercih etmiş bireysel ve kurumsal bayi adayları bulunduğu bölge temsilcilik için uygun olması durumunda bölge temsilcimiz olabilirler.

 

 

Bölgenizi Garanti altına alın

VEZNEMATİK, uzun vadeli vizyonu ile Türkiye’nin ekonomisine kazandırmak amacı ile işinde uzmanlaşmış girişimciler yetiştirmek, bu alanda istihdam fırsatları oluşturmak ve bu vesile ile küçük orta ölçekli işletmelerin  pazarlama uzmanları vesilesiyle işlerini geliştirmelerini sağlamayı amaçlamak için bölge temsilcilik projesini tüm Türkiye de uygulamaktadır.
 

   

Bölge Temsilciliğinden kazanırmıyım?

VEZNEMATİK bölge temsilcileri yetkili bölgelerinde firmamız adına online işlem merkezi konsept çalışmaları gerçekleştirerek firmamız sunmuş olduğu hizmetlerin pazarlamanasını sağlayarak firmamıza kazandırdıkları bireysel ve kurumsal bayi ve bayinin tercih ettiği bayilik paketi bedeli üzerinden  prim kazanır.

 

Temsilcilik için yatırım gerekiyormu?

VEZNEMATİK bölge temsilcisi olabilmek için firmamızın sunmuş olduğu GOLD bayilik paketini seçmeniz yeterli olacaktır.GOLD bayilik paketinin hizmetleri ve malzemeleri firmamız tarafından karşılacak olup kurulum firmamızın tecrübeli kurulum ekibi tarafından gerçekleşecektir.