facebook veznematik twitter veznematik instagram veznematik google+ veznematik

 

 

Az Sermaye İle Çok Kazanç

 
VezneMatik az sermeye ile çok kazanç

 

AZ SERMAYE İLE YAPILCAK İŞLER


    VezneMatik ; Piyasada yapılacak işler çerçevesinde maliyet ve kazanç olarak Az Sermaye ile yapılacak iş dendiğinde günümüz şartlarında FATURA İŞLEM MERKEZİ açma ilk akla gelen iştir.

Çünkü fatura bayiliği alma hem çok kolay hem de verilen hizmet kapsamında kazanç olarak da çok yüksektir. Fatura merkezi bayilik, şube veya işlem noktası olarak açılan işletmede risk olarak piyasaya göre en düşük iş kapsamına girmektedir. Bu konuyu biraz daha açmak gerekir ise diğer sektörlerde satılması veya pazarlanması gereken ürün veya ürünler söz konusudur sıcak satış, toptan satış olarak müşteriye sunulmaktadır. Takdir edersiniz ki her sunulan ürün veya ürünlerin müşteri tarafından beğeni, arz veya talebi doğrultusunda satış gerçekleşir.

Yalız her zaman yoğunluk veya her satılan ürün veya ürünler için talep olmayacaktır. İşletmelerin sıkça söylediği gibi "Gün var ayı besler- Ay var günü besler" sözü işletmelerde sıkça kullanılır, bu nedenle arz ve talep söz konusudur.

Fatura işlem merkezi olarak açılan şube ve fatura noktalarında bu risk minimum a indigenmiştir. Çünkü Türkiye genelinde tüm il, ilçe, köy ve beldelerde mutlak ve mutlak olarak fatura ödemeleri işlemlerini yapmak zorundadırlar.

Biliyorsunuz ki elektrik, su, telekom ve doğalgaz ödemeleri zoraki olarak aylık ödenmesi gereken faturalardır. Bir beldede veya köyde yada ilçede bu işlemlerini yapması gerekmektedir ki suyu kesilmesin, elektriği veya doğalgazı kesilmesin her ayın belli günlerinde faturalarını ödemekle yükümlü kılınmıştır. Halkımız bu neticede işlemlerini hızlı ve güvenli olarak yapmak ister.

Vermiş olduğumuz hazı konsept , şube ve işlem noktaları bu sorunu, çekilmez çile ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Açmış olduğumuz her şube ve işlem noktaları büyük ilgi ile talep görmektedir.

Halkımız banka ve kurumlarda uzun kuyruklar ve sıra matik numaraları bekleme zorluğuna katlanmadan halkımıza alternatif olarak seçenek sunmaktadır. Bu sayede ödeme yapak istediği kurumu sıra, zaman kaybı yaşamadan anında ve hemen ödemeli olarak gerçekleştirerek yapmak zorunda olduğu iş ve işlerine daha kısa sürede geri dönmesi esas alınmıştır.

Fatura ödeme işlemleri yurt geleninde ödeme yapılmasıda zorakidir. Bu arz ve talep doğrultusunda yukarıda belirtilen ürün veya ürün satış işlemlerindeki zorluk, Fatura işlem merkezi bayiliği, şube ve işlem noktasında yok denilecek kadar azdır. Sermaye olarak bir araç fiyatını geçmeyecek olan bayiliğimiz, bu sermaye ile anahtar teslim olarak kurulur ve teslim edilir. Kazanç işlemleri müşterilerimize sunduğumuz bayilik paketlerine göre değişmektedir.