facebook veznematik twitter veznematik instagram veznematik google+ veznematik

 

 


Abonelik Hizmeti Digital Yayın Abonelik İnternet Aboneliği Oyun Pin ve Kontör Satış

VezneMatik, D-Smart, Digitürk, ADSL, TTNET gibi kurumların sağladığı çeşitli hizmetlerin abonelik işlemlerini de yapmaktadır. VezneMatik bu hizmetlerin hepsini tek bir elden ve bütünleşik hizmet anlayışı çerçevesinde vermektedir.

  Anlaşmalı olduğumuz DIGITAL yayın firmalarının abonelik işlemlerini bayilerimiz yapabilmektedir.   ADSL firmalarının anlık kampanya bilgileriyle  ADSL aboneliklerini bayilerimiz yapılabilmektedir..   Dünya çapında tüm oyunların pin ve kontör satış merkezi olursunuz ve % 10 ile %20 arası kazanç sağlarsınız.
 

 

 

 

Vezne Matik Abonelik Hizmetleri 

Bayilerimiz anlaşmalı olduğumuz firmaların abonelik hizmetlerini gerçekleştirebilir. Anlaşmalı firmaların kampanya, tarife, indirim ve fırsatlarını anlık olarak müşterileriniz ile paylaşabilir ve isteği doğrultusunda abonelik işlemlerini yaparak yüksek gelir elde edersiniz.

w1 Digital Yayın ve ADSL 
   
   
   
   

Digital Yayın ve ADSL

w2 Telefon Aksesuarları 
   
   
   
Telefon Aksesuarları
w3 Oyun Pin ve Kontör Satış 
   
   
   
   
   
Oyun Pin ve Kontör Satış
w4 Toplu SMS İşlemi 
   
   
   
Toplu SMS İşlemi

Anlaşmalı olduğumuz ADSL firmalarının anlık kampanya bilgileriyle ve yetkili işlem merkezi olarak tüm A Tipi Telefon abonelikleri ve ADSL aboneliklerini Vezne Matik bayileri tarafından yapılabilmektedir. Bayiler satış sonrası hizmet verme ve abonelik açma hizmetini bedelsiz olarak müşterilerimize vermektedirler.

VezneMatik şubelerimizde cep telefonu aksesuar satış işlemleri yapabilmektedir. Şubemizde özel bir bölüm oluşturularak ve ürün çeşitliliği bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan aksesuar  bölümümüzde yüksek kâr eldeedebilirsiniz. Dünya çapında tüm oyunların pin ve kontör satış merkezi olursunuz ve % 10 ile %20 arası kazanç sağlarsınız. Tüm bayilerimiz başlıklı toplu sms sistemine sahip olur ve her mesaj yollamadan : % 100 kazanç sağlar.